Svatby a eventy

SVATBA

Když se ve stylu svatby promítne osobnost a vkus novomanželů, vždycky je to krásná podívaná i zážitek. Našim úkolem je porozumět vašim představám a snům tak, aby vznikl nezapomenutelný den, který bude vyprávět právě ten váš originální příběh. Pojďte si splnit svůj sen! 

ZÁSNUBY

Chcete-li udělat opravdový dojem, nebo svou drahou polovičku nečekaně romanticky překvapit zásnubním prstýnkem jinak než u večeře? Pomůžeme vám s přípravami tohoto důležitého kroku, aby jste na tento okamžik mohli s úsměvem vzpomínat celý život. Koncept zásnub vymýšlíme na míru tak, aby se k vám hodil.

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Už dávno nemusí být rozlučka jen večerní párty v klubu, dá se pojmout individuálně dle povahy budoucích novomanželů. Co takhle piknik v přírodě, plavba lodí a pro může závod motokár? Fantazii se meze nekladou!

RODINNÁ OSLAVA

Životní jubileum, nebo narozeninová oslava vašich dětí, to jsou okamžiky s rodinou, na které se nezapomíná. Postaráme se o to, aby se hosté výborně bavili a oslavenec, aby si svůj den užil naplno a bez starostí. 

VÝROČÍ SVATBY

Chtěli by jste překvapit své rodiče,či prarodiče obnovou manželského slibu? Co by mohlo být hezčím dárkem než autentická vzpomínka a zopakování si onoho dne D s milovanou osobou a blízkou rodinou?

FIREMNÍ EVENT

Chcete-li vymyslet něco exkluzivního pro vaše obchodní partnery, nebo odměnit své zaměstnance neopakovatelným zážitkem? Pojďme vymyslet něco originálního a udělat dojem!